Rozpis tréninků

PoKurt12-1313-1414-1515-1616-1717-1818-1919-2020-21
1 Celerin
2
3
4 Hoffmann
ÚtKurt12-1313-1414-1515-1616-1717-1818-1919-2020-21
1 Hoffmann
2
3
4
StKurt12-1313-1414-1515-1616-1717-1818-1919-2020-21
1 Hoffmann
2
3
4 Hoffmann
ČtKurt12-1313-1414-1515-1616-1717-1818-1919-2020-21
1 Celerin
2
3
4 Hoffmann
Kurt12-1313-1414-1515-1616-1717-1818-1919-2020-21
1
2
3
4

Plán akcí pro rok 2019

Duben 2019
DatumČasPopis
27.4. – sobotaDospělí - zápas s TK Botanika Bezděkov-Unhošť
28.4. – neděleDorost - zápas s TJ TK Neratovice B
Květen 2019
DatumČasPopis
4.5. – sobotaStarší žactvo - zápas s LTC Slaný
5.5. – neděleMladší žactvo - zápas s LTC Slovan Kladno B
11.5. – sobotaDospělí - zápas s SK Tenis Kladno B
11.5. – sobota14 – 16Babytenis - zápas s LTC Slovan Kladno B
12.5. – neděleMladší žactvo - zápas s SK Tenis Kladno B
18.5. – sobotaPronájem Stochov (turnaj ČEZu)
18.5. – sobotaod 14Turnaj – Lány OPEN
19.5. – neděleDorost - zápas s Sokol Libiš
25.5. – sobotaStarší žactvo - zápas s Open Tennis Club B
25.5. – sobota14 – 16Babytenis - zápas s Sokol Králův Dvůr B
Červen 2019
DatumČasPopis
1.6. – sobotaTurnaj – veteráni (do 59 let)
8.6. – sobotaDospělí - zápas s TK Stochov B
9.6. – neděleMladší žactvo - zápas s LTC Rakovník
15.6. – sobotaStarší žactvo - zápas s LTC Rakovník
15.6. – sobota14 – 16Babytenis - zápas s LTC Slovan Kladno A
16.6. – neděleDorost - zápas s LTC Slovan Kladno B
22.6. – sobotaStarší žactvo - TK Tenisek Buštěhrad
22.6. – sobota14 – 16Babytenis - zápas s LTC Rakovník
23.6. – neděleMladší žactvo - zápas s SK TALENT 13 - spolek
29.6. – sobotaTurnaj – mladší žactvo
30.6. – neděleTurnaj – mladší žactvo
Červenec 2019
DatumČasPopis
1.7. – pondělí9 – 16Kemp děti
2.7. – úterý9 – 16Kemp děti
3.7. – středa9 – 16Kemp děti
4.7. – čtvrtek9 – 16Kemp děti
5.7. – pátek9 – 16Kemp děti
13.7. – sobotaTurnaj – veteráni (od 60 let)
27.7. – sobotaTurnaj – dospělí
28.7. – neděleTurnaj – dospělí
Srpen 2019
DatumČasPopis
5.8. – pondělí9 – 16Kemp děti
6.8. – úterý9 – 16Kemp děti
7.8. – středa9 – 16Kemp děti
8.8. – čtvrtek9 – 16Kemp děti
9.8. – pátek9 – 16Kemp děti
17.8. – sobotaTurnaj – 15. ročník The Honour & Prestige Tennis Cup Lany 2019
19.8. – pondělí9 – 16Kemp děti
20.8. – úterý9 – 16Kemp děti
21.8. – středa9 – 16Kemp děti
22.8. – čtvrtek9 – 16Kemp děti
23.8. – pátek9 – 16Kemp děti
24.8. – sobotaTurnaj – babytenis
26.8. – pondělí9 – 16Kemp děti
27.8. – úterý9 – 16Kemp děti
28.8. – středa9 – 16Kemp děti
29.8. – čtvrtek9 – 16Kemp děti
30.8. – pátek9 – 16Kemp děti
31.8. – sobotaTurnaj – mladší žactvo
Září 2019
DatumČasPopis
1.9. – neděleTurnaj – mladší žactvo
7.9. – sobotaTurnaj – dorost
8.9. – neděleTurnaj – dorost
14.9. – sobotaTurnaj – babytenis
21.9. – sobotaPosvícenský turnaj

Stáhnout ve formátu PDF