Rozpis úklidu šaten pro rok 2022

JménoÚklid v týdnu od
Fingerhutová Simona16.5.
Stínková Martina 
Moravcová Hana30.5.
Moravcová Alena 
Hořejší Alena6.6.
Spalová Kristýna 
Nováková Václava 
Patočková Andrea13.6.
Trpáková Karolína 
Šváchová Eva20.6.
Porcalová Jana 
Moravcová Martina27.6.
Richtrová Silvie 
Soukupová Markéta11.7.
Březinová Lenka 
Hořejší Alena18.7.
Spalová Kristýna 
Nováková Václava 
Moravcová Martina25.7.
Richtrová Silvie 
Moravcová Hana1.8.
Moravcová Alena 
Patočková Andrea8.8.
Trpáková Karolína 
Šváchová Eva15.8.
Porcalová Jana 
Fingerhutová Simona22.8.
Stínková Martina 
Soukupová Markéta29.8.
Březinová Lenka 
Hořejší Alena5.9.
Spalová Kristýna 
Nováková Václava 
  • Úklid šaten, verandy a klubovny by bylo dobré provádět v pondělí, nejpozději do středy.
  • Do brigádního sešitu se hodiny pravidelného úklidu nepíší!
  • Odpad se snažíme třídit a plasty vyvážíme do kontejneru.
  • Úklidové prostředky jsou v označené skřínce v šatně č.3 a klíč je na klíčích od kabiny, po úklidu
    zamykat.
  • Prosíme, zkontrolujte na záchodech toaletní papíry, pokud chybí, doplňte.
  • Děkujeme za pomoc při udržování čistoty a pořádku v areálu TK Lány.
Stáhnout ve formátu PDF

Rozpis údržby kurtů pro rok 2022

Brigády jsou plánované na každou středu a vždy se bude upravovat pouze jeden kurt. Na tomto kurtu bude ukončena hra dříve, aby úprava mohla bez problémů proběhnout. Brigádnické hodiny odpracované na těchto brigádách zaznamenávejte do rozpisu, který je vyvěšen na nástěnce na kurtech.

Týdenní údržba zahrnuje:

  • Vyčistit od nečistot jeden kurt dle rozpisu (pomocí kovových hrabel nebo vysíťovat).
  • V případě potřeby „zaválcovat“ podélně čáry.
  • Pohodit kurt na vyšlapaných místech – zejména prostor na kříži a za základní čárou tak, aby antuka byla doplněná do úrovně čar po celém kurtu.
  • Nakonec celý kurt důkladně prolít vodou, aby se pohozená antuka spojila se spodní vrstvou.
  • V případě potřeby a času vyčistit a pohodit tréninkou zeď.
  • Vynést/vyvézt (vozík je vzadu za budovou) popelnici na ulici pokud je to uvedené v rozpisu.

1.6. 20:00 - kurt č.1 (+ popelnice)27.7. 20:00 - kurt č.4 (+ popelnice)
Moravec Petr st.
Moravec Ladislav
Moravec Petr ml.
Baloun Matěj
8.6. 20:00 - kurt č.23.8. 20:00 - kurt č.1
Hložek Josef
Blažek Martin
Borč Luboš
Koželuh Karel
15.6. 20:00 - kurt č.3 (+ popelnice)10.8. 19:30 - kurt č.2 (+ popelnice)
Gottesman Petr
Spal Radek
Gregor Zbyněk
Pernica Michal
Hlusička Tomáš
22.6. 20:00 - kurt č.417.8. 19:00 - kurt č.3
Král František
Zelenka Lubor
Vorlíček Jan
Švácha Jiří
29.6. 20:00 - kurt č.1 (+ popelnice)24.8. 19:00 - kurt č.4 (+ popelnice)
Sklenička Karel
Hořejší Vlastimil
Novák Oldřich
Novák Vladimír
13.7. 20:00 - kurt č.2 (+ popelnice)31.8. 19:00 - kurt č.1
Soukup Pavel
Jančařík Petr
Kott Martin
Němeček Petr
Soukup Matěj
20.7. 20:00 - kurt č.37.9. 19:00 - kurt č.2 (+ popelnice)
Moravec Milan
Masák Tomáš
Masák Jiří
Pužman Tomáš
Stáhnout ve formátu PDF