Rozpis úklidu šaten pro rok 2020

JménoÚklid v týdnu od
Moravcová Martina25.5.
Richtrová Silvie 
Patočková Andrea1.6.
Trpáková Karolína 
Soukupová Markéta8.6.
Březinová Lenka 
Moravcová Hana15.6.
Moravcová Alena 
Hořejší Alena22.6.
Nováková Václava 
Fingerhutová Simona29.6.
Stínková Martina 
Kemp6.7.
Šváchová Eva13.7.
Porcalová Jana 
Moravcová Martina20.7.
Richtrová Silvie 
Hložková Ludmila27.7.
Patočková Andrea3.8.
Trpáková Karolína 
Soukupová Markéta10.8.
Březinová Lenka 
Kemp17.8.
Moravcová Hana24.8.
Moravcová Alena 
Hořejší Alena31.8.
Nováková Václava 
Fingerhutová Simona7.9.
Stínková Martina 
Šváchová Eva14.9.
Porcalová Jana 
  • Úklid šaten, verandy a klubovny by bylo dobré provádět v pondělí, nejpozději do středy.
  • Do brigádního sešitu se hodiny pravidelného úklidu nepíší!
  • Odpad se snažíme třídit a plasty vyvážíme do kontejneru.
  • Úklidové prostředky jsou v označené skřínce v šatně č.3 a klíč je na klíčích od kabiny, po úklidu
    zamykat.
  • Prosíme, zkontrolujte na záchodech toaletní papíry, pokud chybí, doplňte.
  • Děkujeme za pomoc při udržování čistoty a pořádku v areálu TK Lány.

  • Rozpis úklidu šaten

     

    Rozpis údržby kurtů pro rok 2020

    Brigády jsou plánované na každou středu a vždy se bude upravovat pouze jeden kurt. Na tomto kurtu bude ukončena hra dříve, aby úprava mohla bez problémů proběhnout. Brigádnické hodiny odpracované na těchto brigádách zaznamenávejte do rozpisu, který je vyvěšen na nástěnce na kurtech.

    Týdenní údržba zahrnuje:

    • Vyčistit od nečistot jeden kurt dle rozpisu (pomocí kovových hrabel nebo vysíťovat).
    • V případě potřeby „zaválcovat“ podélně čáry.
    • Pohodit kurt na vyšlapaných místech – zejména prostor na kříži a za základní čárou tak, aby antuka byla doplněná do úrovně čar po celém kurtu.
    • Nakonec celý kurt důkladně prolít vodou, aby se pohozená antuka spojila se spodní vrstvou.
    • V případě potřeby a času vyčistit a pohodit tréninkou zeď.
    • Vynést/vyvézt (vozík je vzadu za budovou) popelnici na ulici pokud je to uvedené v rozpisu.

    13.5. 20:00 - kurt č.1 (+ popelnice)15.7. 20:00 - kurt č.1
    Moravec Petr st.
    Moravec Ladislav
    Moravec Petr ml.
    Baloun Matěj
    Slavík Marek
    20.5. 20:00 - kurt č.222.7. 20:00 - kurt č.2 (+ popelnice)
    Hložek Josef
    Laga Rostislav
    Borč Luboš
    Šidík Petr
    Koželuh Karel
    27.5. 20:00 - kurt č.3 (+ popelnice)29.7. 20:00 - kurt č.3
    Gottesman Petr
    Blažek Martin
    Klíma Roman
    Spal Radek
    Gregor Zbyněk
    3.6. 20:00 - kurt č.45.8. 20:00 - kurt č.4 (+ popelnice)
    Král František
    Zelenka Lubor
    Fiala Jan
    Kosár Ernest
    10.6. 20:00 - kurt č.1 (+ popelnice)12.8. 19:30 - kurt č.1
    Hořejší Miroslav
    Novák Oldřich
    Novák Vladimír
    Celerin Jan
    17.6. 20:00 - kurt č.219.8. 19:00 - kurt č.2 (+ popelnice)
    Soukup Pavel
    Jančařík Petr
    Kott Martin
    Němeček Petr
    24.6. 20:00 - kurt č.3 (+ popelnice)26.8. 19:00 - kurt č.3
    Moravec Milan
    Masák Tomáš
    Masák Jiří
    Švácha Jiří
    1.7. 20:00 - kurt č.49.9. 19:00 - kurt č.4
    Sklenička Karel
    Vorlíček Jan
    Fingerhut Adam
    Stach Radim


    Stáhnout ve formátu PDF