Rok 2023

První brigáda byla už v únoru, ale jednalo se o úklid dřeva z pokácených stromů, u kterých hrozil pád na kurty. Vlastní práce na kurtech byly zahájeny u něco později, a to v druhé polovině března. Bohužel členů, kteří se brigádnicky podíleli na přípravě kurtů po zimě nechodilo moc, a tak se s velkým úsilím podařilo zahájit sezónu až v druhém květnovém týdnu. V rámci brigád se také ukončil provoz nafukovací haly a vzhledem k ekonomice provozu ji Petr Hoffmann neplánuje dále provozovat.

V dubnu ještě proběhla členská schůze, na které došlo vzhledem k neuspokojivé situace s rychlostí zprovoznění kurtů po zimě k úpravě brigádnické povinnosti a v souvislosti s inflací došlo také navýšení některých poplatků. Nejdůležitější body z Usnesení členské schůze:

• 3 hodiny z povinných 5 brigádnických hodin musí být odpracovány do 15.5.
  • roční příspěvek výdělečně činní: 800 Kč
  • roční příspěvek sympatizanti, důchodci, mládež: 400 Kč
  • mimořádný příspěvěk při neodpracovaných brigádách: 2 500 Kč

Se zprovozněním kurtů začaly i pravidelné tréninky dětí a v polovině května proběhl nábor dalších dětí. Také letos Radek Spal provozoval oblíbené BISTRO NA KURTECH, takže měl každý možnost se po tréninku, zápase nebo na turnaji občerstvit a případně probrat se spoluhráči nebo soupeři nejzajímavější momenty svého tenisu:-).

V roce 2023 náš klub sestavil pro mistrovské soutěže jen družstvo v kategorii dospělých – přehled výsledků.

Vedle turnajů pro veřejnost, které klub pořádá, proběhly i „naše“ tradiční turnaje – Lány OPEN vyhrál Matěj Baloun, posvícenský turnaj vyhrála dvojice Petr Moravec ml., Martin Kott.

Bohužel se nepodařilo získat dostatek peněz na dokončení výměny druhé poloviny střechy a bylo rozhodnuto o odložení těchto prací na později. Ke konci sezóny se zakoupila antuka, takže máme dost materiálu na další období.

Tradičně v polovině října zahájila provoz sauny a o měsíc později byly kurty zazimovány.

Přehled všech příspěvků za rok 2023

Kurty v zimě Kurty v zimě