Rok 2021

I jaro 2021 ovlivnila pandemie COVIDu, ale práce na odzimování kurtů spíše limitovalo počasí a první brigáda začala 27.3. Deštivé počasí ovlivňovalo i další termíny brigád, a tak se začalo hrát až v prvním květnovém týdnu. Těsně před zahájením herní sezóny byla zprovozněna online rezervace kurtů, která zcela nahradila dosavadní papírové rezervační archy. Nový způsob rezervace byl promítnut i do provozního řádu. V květnu byly zahájeny i obvyklé tréninky dětí.

Online rezervace Rezervace

COVID zpozdil podobně jako v roce 2020 termín pravidelná členské schůzky, která proběhla až v červnu. V červnu po členské schůzce se objevila další novinka v provozu tenisového klubu – bylo otevřeno samoobslužné BISTRO NA KURTECH. Velké poděkování za jeho uvedení do provozu a doplňování pestré nabídky patří Radkovi Spalovi.

V roce 2021 přihlásil klub do mistrovských soutěží tyto kategorie:

Pravidelné „naše“ turnaje Lány OPEN a posvícenský turnaj ve čtyhře doplnily turnaje pro různé věkové kategorie. Lány OPEN vyhrál Petr Moravec mladší, který ve finále porazil Radka Spala. Radek si pak „spravil náladu“ v posvícenském turnaji, kde ve dvojici s Petrem Gottesmanem zvítězili.

Účastníci posvícenského turnaje Účastníci turnaje

Na podzim ještě proběhla výměna nového kotle za kotel s rychlejším náběhem, který je pro provoz sauny vhodnější (původní kotel se podařilo výhodně prodat).

V roce 2021 začaly mrazy poměrně brzo a sezóna byla ukončena k 30.10. a kurty byly zazimovány. Na rozdíl od minulého roku COVID neovlivnil zimní provoz a saunu i přetlakovou halu se podařilo zprovoznit.

Přehled všech příspěvků za rok 2021