Rok 2020

Práce na odzimování kurtů začaly kvůli vládním opatřením proti šíření COVID-19 o něco později a s povinností nosit při tom roušky. Nicméně i přes tato omezení se podařilo, že už se mohlo od 12.4. začít hrát. Vzhledem ke COVID opatřením došlo i k posunutí konání členské schůze až na červen.

Brigády v době COVID-19 Brigády v době COVID-19

V roce 2020 přihlásil klub do mistrovských soutěží dvě kategorie:

I v roce 2020 se pořádal tradiční turnaj Lány OPEN, Posvícenský turnaj a další turnaje pro širokou veřejnost ve všech věkových kategoriích.

Účastníci posvícenského turnaje Účastníci posvícenského turnaje

Mimo pravidelné brigády na údržbu kurtů a úklid šaten došlo k dalšímu vylepšení areálu. Na terasu byly zakoupeny nové stoly a židle, vyměnilo se obložení v sauně, nahrazen byl také letitý kotel za modernější typ. Nový kotel

Příjemné podzimní počasí roku 2020 dovolilo hrát tenis venku až do poloviny listopadu a poté byly kurty zazimovány. Bohužel s ochlazením začal být COVID-19 aktivnější a vzhledem k vládním opatřením nebylo možné zahájit provoz sauny ani přetlakové haly.

Zazimování kurtů Zazimování kurtů