Rok 2017

První společná brigáda proběhla již 23. března. Jelikož přišlo hodně členů, tak se po druhé brigádě mohlo začít hrát, ale jarní počasí hře moc nepřálo, protože bylo deštivo a zima. Během každoroční akce Den Země bylo po zimě uklizeno i široké okolí kurtů. Na ploty u kurtů byly nainstalovány nové plachty a v červnu pak byly vymalovány šatny.

Tréninky dětí začaly v dubnu a od května začaly i turnaje a mistrovské zápasy družstev v krajských soutěžích. Tenisový klub v roce 2017 nasadil mužstva ve čtyřech kategoriích (nově přibyla kategorie dospělých) – soupisky hráčů a výsledků:

Starší žactvo 2017

Začátkem června proběhl tradiční turnaj Lány Open. Počasí v roce 2017 tomuto turnaji moc nepřálo – ráno pršelo, dopoledne byla vysoká vlhkost vzduchu a po poledni se vrátil déšť, který turnaj přerušil a dohrávalo se až v dalším týdnu. V ženách zvítězila Jana Porcalová, v mužích Luboš Borč.
Lány OPEN 2017

V červenci byl na stránkách klubu i na nástěnce zveřejněn provozní řád, který shrnuje všechna pravidla, „nepsané zvyky“ a ostatní informace do přehledné formy jedné stránky formátu A4. Provozní řád doplňuje samostatný ceník.

V srpnu proběhly tradiční tenisové kempy, na kterých si zábavnou formou děti upevňují svoje tenisové i obecné sportovní dovednosti. Program posledního dne druhého letního tenisového kempu určovalo počasí, což je zřejmé i z přiložené fotografie.

Tenisovou sezónu uzavřel Posvícenský turnaj ve čtyhře, který vyhrála dvojice Jarda Dostálek + Petr Moravec. Těsně před zimou došlo ke zkvalitnění osvětlení na kurtu č. 1, kam byly doplněny nové světlomety.